Raspored predstava

travanj

14.04. Nedjelja

Grigor Vitez: KAKO ŽIVI ANTUNTUN (4+)

15.04. Ponedjeljak

  • 9:30 gostovanje u Bjelovaru, Dom kulture
  • 11:15 gostovanje u Bjelovaru, Dom kulture

16.04. Utorak

  • 10:00 za vrtiće i škole
  • 11:45 za vrtiće i škole

18.04. Četvrtak

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

  • 11:45 za vrtiće i škole

19.04. Petak

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 12:00 za škole

21.04. Nedjelja

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji, audio deskripcija za slijepe i prijevod na znakovni jezik Kupite ulaznice

22.04. Ponedjeljak

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 10:00 za škole

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 12:00 za škole

23.04. Utorak

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 10:00 za škole

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 11:45 za škole

24.04. Srijeda

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 12:00 za škole

25.04. Četvrtak

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 12:00 za škole

26.04. Petak

Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)

  • 10:00 za škole

Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)

  • 11:45 za škole

28.04. Nedjelja

Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)

29.04. Ponedjeljak

Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)

  • 10:00 za škole

Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)

  • 11:45 za škole

30.04. Utorak

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 za škole

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 11:45 za škole

svibanj

02.05. Četvrtak

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 10:00 za škole

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 12:00 za škole

03.05. Petak

Martin Waddell: TI I JA, MALI MEDO (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

05.05. Nedjelja

Martin Waddell: TI I JA, MALI MEDO (3+)

08.05. Srijeda

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 10:00 pretpremijera, za škole

09.05. Četvrtak

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 10:00 pretpremijera za škole

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 19:00 pretpremijera za uzvanike

11.05. Subota

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 19:00 PREMIJERA

12.05. Nedjelja

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 11:00

14.05. Utorak

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 11:00 gostovnje u Novom Sadu

15.05. Srijeda

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 18:00 gostovanje u Osijeku

16.05. Četvrtak

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 10:00 gostovanje u Osijeku

18.05. Subota

Martin Waddell: TI I JA, MALI MEDO (3+)

  • 12:00

19.05. Nedjelja

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 11:00

20.05. Ponedjeljak

Miguel de Cervantes: Don Quijote

  • 10:00 za škole

22.05. Srijeda

Krešimir Butković: BORNIN VREMEPLOV (10+)

  • 10:00 za škole

23.05. Četvrtak

Krešimir Butković: BORNIN VREMEPLOV (10+)

  • 10:00 za škole

24.05. Petak

Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)

  • 11:30 za vrtiće i škole

26.05. Nedjelja

Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)

  • 11:00

28.05. Utorak

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 10:00 gostovanje u Puli

Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)

  • 18:00 gostovanje u Puli

lipanj

02.06. Nedjelja

Rudolf Erich Raspe/Gottfried August Bürger: PUSTOLOVINE BARUNA MÜNCHAUSENA (5+)

  • 11:00

04.06. Utorak

Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)

  • 10:00 za škole i vrtiće

05.06. Srijeda

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 10:00 za škole

06.06. Četvrtak

Martin Waddell: TI I JA, MALI MEDO (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

07.06. Petak

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 10:00 za škole

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 11:45 za škole

11.06. Utorak

Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

16.06. Nedjelja

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 11:00

17.06. Ponedjeljak

Rudolf Erich Raspe/Gottfried August Bürger: PUSTOLOVINE BARUNA MÜNCHAUSENA (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

21.06. Petak

Martin Waddell: TI I JA, MALI MEDO (3+)

  • 10:00 za vrftiće i škole

23.06. Nedjelja

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 21:00 gostovanje MDF Šibenik

listopad

06.10. Nedjelja

Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)

  • 11:00 gostovanje u Arsenal-Zadar

DJEČJE KAZALIŠTE BEZ GRANICA

Raspored predstava

Prodaja ulaznica

Kontakt i kako do nas

Newsletter