Raspored predstava
ožujak
19.03. Utorak
Sue Townsend: TAJNI DNEVNIK ADRIANA MOLEA (13+)
- 10:00 za škole
Sue Townsend: TAJNI DNEVNIK ADRIANA MOLEA (13+)
- 12:00 za škole
20.03. Srijeda
Sue Townsend: TAJNI DNEVNIK ADRIANA MOLEA (13+)
- 10:00 za škole
Sue Townsend: TAJNI DNEVNIK ADRIANA MOLEA (13+)
- 12:00 za škole
22.03. Petak
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 10:00 za škole
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:45 za škole
24.03. Nedjelja
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji Kupite ulaznice
25.03. Ponedjeljak
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 10:00 za škole
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:45 za škole
26.03. Utorak
Hans Christian Andersen: DJEVOJČICA SA ŠIBICAMA (7+)
- 10:00 za škole
Hans Christian Andersen: DJEVOJČICA SA ŠIBICAMA (7+)
- 11:45 za škole
27.03. Srijeda
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 10:00 za škole
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 12:00 za škole
travanj
07.04. Nedjelja
Krešimir Butković: BORNIN VREMEPLOV (10+)
- 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji Kupite ulaznice
09.04. Utorak
Carlo Collodi: PINOKIO (gostovanje Lutkovno gledališče Maribor) (6+)
- 10:00 za vrtiće i škole
10.04. Srijeda
Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)
- 10:00 za škole
Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)
- 12:00 za škole
11.04. Četvrtak
- 10:00 za škole
- 11:45 za škole
12.04. Petak
Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)
- 10:00 za vrtiće i škole
Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)
- 11:45 za vrtiće i škole
14.04. Nedjelja
Grigor Vitez: KAKO ŽIVI ANTUNTUN (4+)
- 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji Kupite ulaznice
15.04. Ponedjeljak
- 9:30 gostovanje u Bjelovaru, Dom kulture
- 11:15 gostovanje u Bjelovaru, Dom kulture
16.04. Utorak
Ana Ivanović: MJESTO GDJE ODLAZE IZGUBLJENE STVARI (5+)
- 10:00 za vrtiće i škole
Ana Ivanović: MJESTO GDJE ODLAZE IZGUBLJENE STVARI (5+)
- 11:45 za vrtiće i škole
17.04. Srijeda
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 10:00 za škole
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 11:45 za škole
18.04. Četvrtak
Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)
- 10:00 za vrtiće i škole
Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)
- 11:45 za vrtiće i škole
19.04. Petak
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 10:00 za škole
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 12:00 za škole
21.04. Nedjelja
Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)
- 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji Kupite ulaznice
22.04. Ponedjeljak
Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)
- 10:00 za škole
Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)
- 12:00 za škole
23.04. Utorak
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 10:00 za škole
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 11:45 za škole
24.04. Srijeda
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 10:00 za škole
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 12:00 za škole
25.04. Četvrtak
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 10:00 za škole
Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)
- 12:00 za škole
26.04. Petak
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 10:00 za škole
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:45 za škole
28.04. Nedjelja
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji Kupite ulaznice
29.04. Ponedjeljak
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 10:00 za škole
Ivana Brlić Mažuranić: ŠUMA STRIBOROVA (7+)
- 11:45 za škole
30.04. Utorak
Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)
- 10:00 za škole
Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)
- 11:45 za škole
svibanj
02.05. Četvrtak
Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)
- 10:00 za škole
Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)
- 12:00 za škole
14.05. Utorak
Autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić: MALA FRIDA (6+)
- 11:00 gostovnje u Novom Sadu
15.05. Srijeda
16.05. Četvrtak
24.05. Petak
Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)
- 10:00 za vrtiće i škole
Maja Katić i Dunja Fajdić: PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA (5+)
- 11:30 za vrtiće i škole
lipanj
02.06. Nedjelja
Rudolf Erich Raspe/Gottfried August Bürger: PUSTOLOVINE BARUNA MÜNCHAUSENA (5+)
- 11:00
04.06. Utorak
07.06. Petak
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 10:00 za škole
Sanja Polak : DNEVNIK PAULINE P. (7+)
- 11:45 za škole
17.06. Ponedjeljak
Rudolf Erich Raspe/Gottfried August Bürger: PUSTOLOVINE BARUNA MÜNCHAUSENA (5+)
- 10:00 za vrtiće i škole