REZULTATI NAGRADNOG NATJEČAJA
Objavljeno: 08.10.2021, u Novosti
Između 500-tinjak pristiglih radova na naš natječaj objavljujemo da je portret Fride koji će biti dio plakata predstave koji potpisuje naša poznata i istaknuta fotografkinja Mare Milin, likovni rad Tamare Plavljanin, učenice 3 b razreda OŠ Cvjetno. Čestitamo Tamara!
Radovi Martina Mišića i Sunčice Hriberski kao drugo i treće plasirane nagrađuje naš partner Školska knjiga sa slikovnicom Frida iz serijala Mali ljudi veliki snovi.
Radove Korine Herman, Dragane Slavnić, Davida Krčelića, Katarine Rašić, Jure Fratrića, Eve Molnar, Rubi Lepčin, Cvite Talajić, Sofie Klaričić i Andrije Perišina nagrađuje naš parter TOZ Penkala International d.o.o. s prigodnim poklon paketićima.
Svi navedeni radovi bit će izloženi u foajeu kazališta za premijeru predstave MALA FRIDA 28. listopada.
Kako smo imali iznimno veliki broj prijava i težak posao, odlučili smo proširiti izložbu na sve radove koji su ušli u uži izbor, što znači njih 73. Njihova imena bit će objavljena sljedeći tjedan.
Veliko hvala svim sudionicima na talentu, stvaralačkom entuzijazmu i na radosti koju ste nam priredili svojim kreativnim radovima. Iskrene čestitke svima, jer svaki od pristiglih radova je najbolji.
NAGRAĐENI RADOVI KOJI ĆE BITI POSTAVLJENI NA IZLOŽBU U FOAJEU KAZALIŠTA ZA PREMIJERU PREDSTAVE MALA FRIDA, 28. listopada 2021.
Lota Szilvasy, Zagreb
Amelie Szilvasy, Zagreb
Amelie Szilvasy, Zagreb
Elena Gašparović – Oš Pantovčak
Vita Vinković – Oš Pantovčak
Petra Beatović – Oš Pantovčak
Vita Bošnjak – Oš Pantovčak
Eni Ivković – Oš Žuti Brijeg
Emma Ivanović – USA
Franka Kokot
Mia Lončarić – Oš Kralja Tomislava
Iva Šimović – Oš Marina Držića, Dubrovnik
Iris Milić – Oš Marina Držića, Dubrovnik
Rozmari Širić – Oš Cvjetno naselje
Grga Jurca – Oš Cvjetno naselje
Petra Jerković – Oš Cvjetno naselje
Ivor Kutnjak – Oš Cvjetno naselje
Katja Škrinjar – Oš Cvjetno naselje
Iva Banović – Oš Cvjetno naselje
Frana Križanac, Zagreb
Mia Marasović – Oš Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica
Jana Turalija – Oš Pavao Belas, Brdovec
Nika Doračić – Oš Pavao Belas, Brdovec
Korina Gvardiol – Oš Središće
Luka Kranželić – Oš Središće
Leona Jakara – Oš Središće
Dalia Pavlić – Oš Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica
Petra Vujisić – Podgorica, Crna Gora
Vita Pirić – Oš Ivana Rabljanina, Pš Lopar, Rab
Tara Prgomet, Makarska
Silvija Baričević, Mali Lošinj
Frida Truhan, Zagreb
Zoli Redovniković, Zagreb
Hana Galić – Oš Borovje
Filip Višković – Oš Petra Preradovića
Lara Ament – Oš Petra Preradovića
Neva Ribarević, Zagreb
Dimon Vujić – Dv Kolibri, Zagreb
Tonka Triska, Zagreb
Tara Uradin Biljan, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb
Neva Lujo, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb
Nika Sabljak, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb
Eva Tomašković- Likovne radionice studija Tanay, Zagreb
Leda Mišak – Likovne radionice studija Tanay, Zagreb
Ema Mašić – Oš Izidora Kršnjavoga
Mercedes Kosić – Oš Eugen Kumičić, Velika Gorica
Ema Barišić, Zagreb
Marijana Jagonjak, Zagreb
Ema Dujmović, Samobor; OŠ Milana Langa, Bregana
Julija Psarić – Oš Konjščina
učenici Oš Hugo kon: Eliza, Roberto Hora, Elena Ladišić, Tessa Rees, Izabella B., Ema Kavaliska, Nika Filipčić, Frida Anković
Lena Kik – OŠ Rikard Katalinić Jeretov, Opatija
Zara Cvijetinović – OŠ Središće
Gita Ivanković – Likovne radionice studija Tanay, Zagreb
Nikolina Pecotić – OŠ Cvjetno naselje
Adrian Matošević – OŠ Cvjetno
Irina Majstorović – OŠ Cvjetno
Leona Matezović – OŠ Cvjetno
Korina Zorić – OŠ Pantovčak
Katja Kačurov – OŠ P. Preradović
Nela Matovina – OŠ P. Preradović
Jelena Klanfar – OŠ P. Preradović
Tereza Rubić – OŠ P. Preradović
Karlo Žganjer – OŠ Kralja Tomislava
Hanna Nika Matić – OŠ Kralja Tomislava
Larisa Živčec, Velika Gorica