Program predstava

rujan

02.09. Nedjelja

Zinka Kiseljak: INDIJANSKA PRIČA (6+)

  • 11:00 "Dobro došli dragi prvoškolci" -ulaz besplatan - ulaznice se počinju preuzimati sat prije početka predstave, rezervacije nisu moguće

09.09. Nedjelja

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

16.09. Nedjelja

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

23.09. Nedjelja

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

25.09. Utorak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole, pretpremijera

26.09. Srijeda

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole, pretpremijera

27.09. Četvrtak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 19:00 pretpremijera, samo za uzvanike

28.09. Petak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 19:00 svečana premijera, samo za uzvanike

30.09. Nedjelja

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

listopad

01.10. Ponedjeljak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole

02.10. Utorak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 10:00 za škole

04.10. Četvrtak

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

  • 10.00 za vrtiće i škole

05.10. Petak

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 za škole

07.10. Nedjelja

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

09.10. Utorak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole

10.10. Srijeda

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole

11.10. Četvrtak

Mirjana Pičuljan Štriga: MALENA I KLEPETAN (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

12.10. Petak

Zinka Kiseljak: INDIJANSKA PRIČA (6+)

  • 10:00 za škole

14.10. Nedjelja

Zinka Kiseljak: INDIJANSKA PRIČA (6+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

15.10. Ponedjeljak

Zinka Kiseljak: INDIJANSKA PRIČA (6+)

  • 10:00 za škole

16.10. Utorak

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 10:00 za škole

17.10. Srijeda

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 10:00 za škole

19.10. Petak

Zvonimir Milčec: ZVIŽDUK S BUKOVCA (8+)

  • 10:00 za škole

21.10. Nedjelja

Mirjana Pičuljan Štriga: MALENA I KLEPETAN (5+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

22.10. Ponedjeljak

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

23.10. Utorak

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škole

24.10. Srijeda

Jonathan Swift: GULLIVER

  • 10:00 za škoole

25.10. Četvrtak

Sanja Pilić: SASVIM SAM POPUBERTETIO (9+)

  • 10:00 za škole

26.10. Petak

Sanja Pilić: SASVIM SAM POPUBERTETIO (9+)

  • 10:00 za škole

28.10. Nedjelja

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 11:00 ulaznice u slobodnoj prodaji

29.10. Ponedjeljak

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

30.10. Utorak

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Program predstava

Prodaja ulaznica

Kontakt i kako do nas

Premijerna predstava

Poklon bon

ROĐENDAN U ŽAR PTICI

Newsletter