Program predstava

ožujak

31.03. Utorak

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

travanj

01.04. Srijeda

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

02.04. Četvrtak

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

03.04. Petak

August Šenoa: KAMENI SVATOVI (9+)

  • 10:00 OTKAZANO gostovanje u Splitu na Malom Maruliću

05.04. Nedjelja

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:00 OTKAZANO

06.04. Ponedjeljak

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 10:00 OTKAZANO za vrtiće i škole

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 11:30 OTKAZANO za vrtiće i škole

07.04. Utorak

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 10:00 OTKAZANO za vrtiće i škole

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 11:30 OTKAZANO za vrtiće i škole

08.04. Srijeda

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 11:30 OTKAZANO za škole

09.04. Četvrtak

August Šenoa: KAMENI SVATOVI (9+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

August Šenoa: KAMENI SVATOVI (9+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

15.04. Srijeda

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

16.04. Četvrtak

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 10:00 OTKAZANO za škole

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 11:45 OTKAZANO za škole

17.04. Petak

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 10:00 OTKAZANO za vrtiće i škole

18.04. Subota

Zoran Pongrašić: MALAC KOMALAC (3+)

  • 9:45 OTKAZANO za škole

Zoran Pongrašić: MALAC KOMALAC (3+)

  • 11:15 OTKAZANO za škole

19.04. Nedjelja

Zoran Pongrašić: MALAC KOMALAC (3+)

  • 11:00 OTKAZANO

20.04. Ponedjeljak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 10:00 za škole

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:30 za škole

21.04. Utorak

August Šenoa: KAMENI SVATOVI (9+)

  • 10:00 za škole

August Šenoa: KAMENI SVATOVI (9+)

  • 12:00 za škole

22.04. Srijeda

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 za škole

23.04. Četvrtak

Zoran Pongrašić: MALAC KOMALAC (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

26.04. Nedjelja

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 17:00 gostovanje -Festival kajkavskih popevki u Krapini

27.04. Ponedjeljak

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 10:00 za škole

28.04. Utorak

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 11:30 za vrtiće i škole

29.04. Srijeda

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 10:00 za škole

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 11:45 za škole

30.04. Četvrtak

Mark Twain: KRALJEVIĆ I PROSJAK (7+)

  • 10:00 za škole

Mark Twain: KRALJEVIĆ I PROSJAK (7+)

  • 11:30 za škole

svibanj

06.05. Srijeda

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 10:00 pretpremijera za vrtiće i škole

07.05. Četvrtak

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 18:30 pretpremijera za goste

08.05. Petak

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 19:00 svečana premijera

10.05. Nedjelja

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 11:00

13.05. Srijeda

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 za škole

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 11:30 za škole

14.05. Četvrtak

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 11:30 ZA VRTIĆE I ŠKOLE

15.05. Petak

Zvonimir Milčec: ZVIŽDUK S BUKOVCA (8+)

  • 12:00 za škole

17.05. Nedjelja

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 11:00

18.05. Ponedjeljak

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

19.05. Utorak

Vesna Kosec Torjanac: HOĆU NEĆU (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

20.05. Srijeda

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

26.05. Utorak

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 za škole

27.05. Srijeda

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 za škole

28.05. Četvrtak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 10:00 za škole

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:30 za škole

29.05. Petak

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 za škole

lipanj

01.06. Ponedjeljak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:00 gostovanje u Zaboku

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 12:30 gostovanje u Zaboku

02.06. Utorak

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 11:45 gostovanje u Vojniću

03.06. Srijeda

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 10:00 za škole

Dina Vukelić: AKO KAŽEŠ, GOTOV SI! (10+)

  • 11:45 za škole

08.06. Ponedjeljak

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • Hvarsko ljeto-gostovanje

21.06. Nedjelja

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • gostovanje - MDF Šibenik

Program predstava

Prodaja ulaznica

Kontakt i kako do nas

Premijerna predstava

Poklon bon

ROĐENDAN U ŽAR PTICI

Newsletter