Program predstava

travanj

24.04. Srijeda

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

GULLIVER (7+), Gradsko kazalište Žar ptica, Zagreb, Hrvatska

  • 11:00 otvaranje Naj, naj, naj festivala, u Gk Žar ptica

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

AVANTURE MALOGA JUJU (3+), GKL Rijeka, Rijeka, Hrvatska

  • 18:00 u Gk Žar ptica

25.04. Četvrtak

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

MOJ RAZRED 2.B (4+), GKL Split, Split, Hrvatska

  • 11:00 u Gk Trešnja

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

BUHA I MRAV (4+), Državno kazalište za mlade Nodar Dumbadze, Tbilisi, Gruzija

  • 18:00 u Gk Žar ptica

26.04. Petak

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

NIKOMU PRAVO (5+), Kazalište lutaka Zadar, Zadar, Hrvatska

  • 11:00 u KUC Travno

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

PREKO SEDAM MORA, PREKO SEDAM GORA (6+), Kazališna družina Pinklec, Čakovec, Hrvatska

  • 18:00 u Gk Žar ptica

27.04. Subota

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

PLASTIKA (3+), Black Anthem Theater, Kampala, Uganda

  • 11:00 u ZKM-u (max 50 gledatelja)

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

PLASTIKA (3+), Black Anthem Theater, Kampala, Uganda

  • 12:30 u parku Zrinjevac povodom Dana planeta Zemlje

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

SKAKANJE (3+), Dschungel Wien u koprodukciji s MovementLazuz, Beč, Austrija

  • 19:00 u ZKM-u

28.04. Nedjelja

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

ČUDAK ŠUMEK (4+), Kotar teatar u koprodukciji s Malom scenom Delnice i Zagreb, Hrvatska

  • 11:00 u Gk Žar ptica

NAJ, NAJ, NAJ FESTIVAL

PLAVA BOJA SNIJEGA (7+), Gradsko kazalište Žar ptica, Zagreb, Hrvatska

  • 19:00 zatvaranje Naj, naj, naj festivala

30.04. Utorak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 10:00 za škole

svibanj

02.05. Četvrtak

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 09:30 za škole

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 11:45 za škole

03.05. Petak

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

  • 11:30 za vrtiće i škole

05.05. Nedjelja

Ivica Bednjanec: DURICA - MALE LJUBAVI (5+)

06.05. Ponedjeljak

Zvonimir Milčec: ZVIŽDUK S BUKOVCA (8+)

  • 10:00 za škole

Zvonimir Milčec: ZVIŽDUK S BUKOVCA (8+)

  • 12:00 za škole

07.05. Utorak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 10:00 za škole

08.05. Srijeda

Nives Madunić Barišić: NAŠA JE MAMA POSTALA ZMAJ (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

09.05. Četvrtak

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 10:00 za škole

Mato Lovrak: DRUŽBA PERE KVRŽICE (7+)

  • 11:30 za škole

10.05. Petak

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

  • 11:30 za vrtiće i škole

12.05. Nedjelja

Carlo Collodi: PINOKIO (5+)

13.05. Ponedjeljak

Sanja Pilić: MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA (9+)

  • 11:30 za škole

14.05. Utorak

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 10:00 za škole

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 11:45 za škole

15.05. Srijeda

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 10:00 za škole

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 11:45 za škole

16.05. Četvrtak

Grigor Vitez: KAKO ŽIVI ANTUNTUN (4+)

  • gostovanje u Rusiji

17.05. Petak

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

  • 11:30 za vrtiće i škole

19.05. Nedjelja

Željka Horvat Vukelja: HRABRICA (4+)

21.05. Utorak

Mirjana Pičuljan Štriga: MALENA I KLEPETAN (5+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

22.05. Srijeda

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

23.05. Četvrtak

Mark Twain: KRALJEVIĆ I PROSJAK (7+)

  • 10:00 za škole

Mark Twain: KRALJEVIĆ I PROSJAK (7+)

  • 11:30 za škole

24.05. Petak

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 10:00 za škole

25.05. Subota

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

27.05. Ponedjeljak

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 10:00 za škole

31.05. Petak

Nives Madunić Barišić: NAŠA JE MAMA POSTALA ZMAJ (3+)

  • 10:00 za vrtiće i škole

lipanj

02.06. Nedjelja

Erich Kästner: TONČEK I TOČKICA (6+)

  • 11:00 Večernjakovih 60 (nije u slobodnoj prodaji)

03.06. Ponedjeljak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:00 za škole

05.06. Srijeda

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:00 gostovanje u Subotici

06.06. Četvrtak

Sanja Polak: DNEVNIK PAULINE P (7+)

  • 11:00 gostovanje u Subotici

09.06. Nedjelja

Grigor Vitez: KAKO ŽIVI ANTUNTUN (4+)

  • 11:00

10.06. Ponedjeljak

Hans Christian Andersen: MALA SIRENA (6+)

  • 14:00 za vrtiće i škole

16.06. Nedjelja

Zinka Kiseljak: INDIJANSKA PRIČA (6+)

  • 19:00

18.06. Utorak

Miro Gavran: KAKO JE TATA OSVOJIO MAMU (9+)

  • 18:00 gostovanje u Pečuhu

Program predstava

Prodaja ulaznica

Kontakt i kako do nas

Premijerna predstava

Poklon bon

ROĐENDAN U ŽAR PTICI

Newsletter