REZULTATI NAGRADNOG NATJEČAJA

Objavljeno: 08.10.2021, u Novosti

Između 500-tinjak pristiglih radova na naš natječaj objavljujemo da je portret Fride koji će biti dio plakata predstave koji potpisuje naša poznata i istaknuta fotografkinja Mare Milin, likovni rad Tamare Plavljanin, učenice 3 b razreda OŠ Cvjetno. Čestitamo Tamara!

Radovi Martina Mišića i Sunčice Hriberski kao drugo i treće plasirane nagrađuje naš partner Školska knjiga sa slikovnicom Frida iz serijala Mali ljudi veliki snovi.

Radove Korine Herman, Dragane Slavnić, Davida Krčelića, Katarine Rašić, Jure Fratrića, Eve Molnar, Rubi Lepčin, Cvite Talajić, Sofie Klaričić i Andrije Perišina nagrađuje naš parter TOZ Penkala International d.o.o. s prigodnim poklon paketićima.
Svi navedeni radovi bit će izloženi u foajeu kazališta za premijeru predstave MALA FRIDA 28. listopada.

Kako smo imali iznimno veliki broj prijava i težak posao, odlučili smo proširiti izložbu na sve radove koji su ušli u uži izbor, što znači njih 73. Njihova imena bit će objavljena sljedeći tjedan.
Veliko hvala svim sudionicima na talentu, stvaralačkom entuzijazmu i na radosti koju ste nam priredili svojim kreativnim radovima. Iskrene čestitke svima, jer svaki od pristiglih radova je najbolji.

 

NAGRAĐENI RADOVI KOJI ĆE BITI POSTAVLJENI NA IZLOŽBU U FOAJEU KAZALIŠTA ZA PREMIJERU PREDSTAVE MALA FRIDA, 28. listopada 2021.

Lota Szilvasy, Zagreb

Amelie Szilvasy, Zagreb

Amelie Szilvasy, Zagreb

Elena Gašparović – Oš Pantovčak

Vita Vinković – Oš Pantovčak

Petra Beatović – Oš Pantovčak

Vita Bošnjak – Oš Pantovčak

Eni Ivković – Oš Žuti Brijeg

Emma Ivanović – USA

Franka Kokot

Mia Lončarić – Oš Kralja Tomislava

Iva Šimović – Oš Marina Držića, Dubrovnik

Iris Milić – Oš Marina Držića, Dubrovnik

Rozmari Širić – Oš Cvjetno naselje

Grga Jurca – Oš Cvjetno naselje

Petra Jerković – Oš Cvjetno naselje

Ivor Kutnjak – Oš Cvjetno naselje

Katja Škrinjar – Oš Cvjetno naselje

Iva Banović – Oš Cvjetno naselje

Frana Križanac, Zagreb

Mia Marasović – Oš Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica

Jana Turalija – Oš Pavao Belas, Brdovec

Nika Doračić – Oš Pavao Belas, Brdovec

Korina Gvardiol – Oš Središće

Luka Kranželić – Oš Središće

Leona Jakara – Oš Središće

Dalia Pavlić – Oš Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica

Petra Vujisić – Podgorica, Crna Gora

Vita Pirić – Oš Ivana Rabljanina, Pš Lopar, Rab

Tara Prgomet, Makarska

Silvija Baričević, Mali Lošinj

Frida Truhan, Zagreb

Zoli Redovniković, Zagreb

Hana Galić – Oš Borovje

Filip Višković – Oš Petra Preradovića

Lara Ament – Oš Petra Preradovića

Neva Ribarević, Zagreb

Dimon Vujić – Dv Kolibri, Zagreb

Tonka Triska, Zagreb

Tara Uradin Biljan, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb

Neva Lujo, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb

Nika Sabljak, Praktikum centar za djecu i mlade, Zagreb

Eva Tomašković- Likovne radionice studija Tanay, Zagreb

Leda Mišak – Likovne radionice studija Tanay, Zagreb

Ema Mašić – Oš Izidora Kršnjavoga

Mercedes Kosić – Oš Eugen Kumičić, Velika Gorica

Ema Barišić, Zagreb

Marijana Jagonjak, Zagreb

Ema Dujmović, Samobor; OŠ Milana Langa, Bregana

Julija Psarić – Oš Konjščina

učenici Oš Hugo kon: Eliza, Roberto Hora, Elena Ladišić, Tessa Rees, Izabella B., Ema Kavaliska, Nika Filipčić, Frida Anković

Lena Kik – OŠ Rikard Katalinić Jeretov, Opatija

Zara Cvijetinović – OŠ Središće

Gita Ivanković – Likovne radionice studija Tanay, Zagreb

Nikolina Pecotić – OŠ Cvjetno naselje

Adrian Matošević – OŠ Cvjetno

Irina Majstorović – OŠ Cvjetno

Leona Matezović – OŠ Cvjetno

Korina Zorić – OŠ Pantovčak

Katja Kačurov – OŠ P. Preradović

Nela Matovina – OŠ P. Preradović

Jelena Klanfar – OŠ P. Preradović

Tereza Rubić – OŠ P. Preradović

Karlo Žganjer – OŠ Kralja Tomislava

Hanna Nika Matić – OŠ Kralja Tomislava

Larisa Živčec, Velika Gorica

 

Program predstava

Prodaja ulaznica

Kontakt i kako do nas

Premijerna predstava

Newsletter